Ostatnio śledzimy odbicie na franku szwajcarskim ( bądź zmianę trendu) jedno jest pewne doszliśmy do kluczowego oporu i korekta tego ruchu jest bardzo prawdopodobna. Psychologiczny poziom 0.8000 jak i poziom S/R, 61,8% , 78,6% i 50% Ret ostatnich swingów.

 

 

 

Na dodatek mieliśmy fałszywe wybicie po formacji spadającej gwiazdy i teraz inside bar…na wykresie D1 jeśli wybijemy dołem „mother candle” jest szansa na głębszy spadek przynajmniej w rejony 0,7500. Jest to bardziej prawdopodobny scenariusz.

W przypadku niedopełnienia się formacji IB możliwy jest mocny ruch w górę po tej konsolidacji jednak, dla tych którzy obserwują formacje świecowe obecna sytuacja może mieć jednoznaczny wyraz(krótkoterminowo).

Dlaczego możliwe są wzrosty na parze USD/CHF w średnim terminie?

Wykonaliśmy największy ruch korekcyjny od jakiegoś czasu co pozwala mi przypuszczać, że rynek będzie chciał utworzyć większą korektę tzw. ruch mierzony. Podobnie sytuacja ma miejsce na parze EUR/CHF, dlatego pytanie czy frank będzie sie jeszcze umacniał nie jest takie oczywiste jak kiedyś

 

Kacper Gawroński

Trading to jego pasja, inwestuje już od ponad 7 lat. Specjalizuje się w analizie Price Action. Prelegent na wielu konfrencjach branżowych m.in. Wall Street.

Śledź mnie:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

Newsletter
Zapisz się na darmowy Kurs Price Action!

×