Na EURUSD zadziałał drugi , większy rgr, przed wybiciem rynek przez cały czas kołysał się pomiędzy dwoma poziomami, które były przedstawione na wykresie, następny poważniejszy opór dla eurusd to ostatni szczyt z D1(1.3151), który schodzi się ze spadkową linią trendu.

Pokrótce to co dzieje się na innych rynkach, ciekawa sytuacja na CADie, z którego ciężko mi zrezygnować mimo, że daje ostatnio raczej złe sygnały wynikające z PA, przynajmniej jeśli chodzi o wykres daily, tak jak mówiłem w przypadku wystąpienia tych formacji nie koniecznie musimy zajmować pozycje od razu, można poczekać na narysowanie się schematu na niższym interwale. USDCAD dał jednak dosyć silny sygnał do spadków w postaci dużej niedźwiedziej świecy engulfingowej, co prawda jutro payrollsy i wiele jeszcze może się zmienić, jednak na razie AT daje jasny sygnał sprzedaży.

A teraz trochę egzotyki GBPNZD:

Kacper Gawroński

Trading to jego pasja, inwestuje już od ponad 7 lat. Specjalizuje się w analizie Price Action. Prelegent na wielu konfrencjach branżowych m.in. Wall Street.

Śledź mnie:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

Newsletter
Zapisz się na darmowy Kurs Price Action!

×