Dzisiaj chciałbym zwrócić szczególną uwagę na kilka rynków, które cechują się największym prawdopodobieństwem wzrostów/spadków.

Jeśli uważacie, że pominąłem jakiś ciekawy wykres zawsze możecie mnie upomnieć w komentarzu lub mailowo.

Wracając do tematu parą tygodnia będzie USDCAD – doszedł do poziomu, o którym wspominałem w ostatnim materiale video. Wzrost wygenerowany w piątek z uwagi na święto piątkowe w USA, nie miał zbyt dużego znaczenia i przekonamy się dopiero jutro czy rynek jeszcze raz zejdzie niżej, czy już teraz zostaną wytoczone największe działa – warto mieć na uwadze, że to może być tylko korekta ostatnich spadków najbliższy target jest wyznaczony przez pomarańczowy prostokąt.

GBPUSD zdecydowanie jest na fali i dobre dane dają szansę na wzrosty w najbliższych miesiącach do 1,78, na razie nie widać niepokojących sygnałów – dobrym miejscem do zajęcia długich pozycji byłby powrót do ostatniego wsparcia w okolice poziomu 1,7.

GOLD – tutaj sytuacja jest najbardziej skomplikowana, na razie jesteśmy pomiędzy dwoma ważnymi poziomami, dlatego lepiej poczekać na wyjaśnienie.

Na najbardziej popularnej parze EURUSD – utworzyła się korekta nieregularna, która w tym momencie jest realizowana, osobiście zostałem już z bardzo małą pozycją krótką i czekam teraz raczej na korektę ostatniego spadku i ewentualne dołączenie do tego ruchu wyżej, ponieważ rynek pokazuje sygnały wyczerpania.

USDCAD D1GBPUSD Weekly GOLD D1

Kacper Gawroński

Trading to jego pasja, inwestuje już od ponad 7 lat. Specjalizuje się w analizie Price Action. Prelegent na wielu konfrencjach branżowych m.in. Wall Street.

Śledź mnie:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

Newsletter
Zapisz się na darmowy Kurs Price Action!

×