USDCAD wreszcie dotarł do pierwszego poziomu, gdzie warto realizować zyski( pisałem o tym tutaj i tutaj). Na ten moment wystąpiła nieduża reakcja , która sugerowałaby spadki – korektę. Wiele powie nam w tej kwestii poniedziałek .

USDCAD D1c

 

Giełdy intrygują mnie od jakiegoś czasu na ten moment jeszcze obserwuję sytuacje.Na razie nie ma znaczących oznak słabości . Osobiście czekam na załamanie Overbalance (cenowego – niebieski prostokąt i wolumenowego – diagram na dole). Na razie wykres tylko poglądowo – najważniejsze obszary cenowo zaznaczone (czerwona i zielona linia).

DAX30Proponuje również powrócić do analizy AUDUSD – http://forex-time.pl/tygodniowa-analiza-rynku-14-7-2014/ – scenariusz spadkowy cały czas w grze. Kolejne 2 ciekawe walory to CHFJPY (korekta płaska) i USDJPY.

CHFJPY D1 USDJPY D1EURAUD target hit

EURAUD – dotarł do poziomu o, którym pisałem już dawno ( TUTAJ) – warto zamknąć pozycję krótkie i rozważyć otwarcie longów.

 

Kacper Gawroński

Trading to jego pasja, inwestuje już od ponad 7 lat. Specjalizuje się w analizie Price Action. Prelegent na wielu konfrencjach branżowych m.in. Wall Street.

Śledź mnie:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

Newsletter
Zapisz się na darmowy Kurs Price Action!

×