7 lat doświadczenia w tradingu

Prelegent na wielu szkoleniach branżowych

20130918_285Nazywam się Kacper Gawroński. Rynkami finansowymi interesuje się od 2005 roku. Swoją przygodę z inwestycjami rozpocząłem na Giełdzie Papierów Wartościowych inwestując w akcje oraz kontrakty terminowe. Rynek walutowy zainteresował mnie w 2008 roku, po niespełna roku zacząłem odnosić pierwsze sukcesu. Roczna stopa zwrotu z inwestycji wyniosła ponad 2300%. Takie wyniki na początku drogi zdarzają się rzadko, natomiast rozpocząłem z silnym wsparciem merytorycznym i spójną strategią inwestycjną.

  Obecnie specjalizuje się w praktycznym wykorzystaniu Price Action. Podejście to łączę z analizą poziomów supply&demand. W moich inwestycjach ważną rolę odgrywa zarządzanie kapitałem. Prowadzenie otwartej pozycji odgrywa ogromną rolę w procesie inwestycyjnych, odpowiednio przestawiony stop loss to klucz do sukcesu.

Moją pasją są tematy związane z psychologią inwestowania oraz behawioralnym ujęciem inwestycji.

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku Ekonomia o specjalności Inwestycje Kapitałowe na  Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie łączę pracę w Domu Maklerskim XTB z tradingiem. Przeszkoliłem już kilka tysięcy osób na szkoleniach stacjonarnych oraz online.

Poza tradingiem Interesuje się żeglarstwem, filmem i podróżami.

Swoją wiedzę zdobywałem na wielu kursach, które kosztowały mnie w sumie kilkanaście tysięcy dolarów.

DSC02444

Odbyte kursy:

– Sam Seiden – Supply & Demand Methodology

– OLT Academy with Sam Seiden and Steve Evans

– Nial Fuller – Price Action Course

– Steve Mauro – Market Makers Method

– Al Brooks – Price Action Trading Course

Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz koniecznie zapisz się na bezpłatny kurs Video oraz przeczytał artykuł odnośnie Price Action.

Newsletter
Zapisz się na darmowy Kurs Price Action!

×

DARMOWY KURS INWESTOWANIA METODĄ PRICE ACTION

Zwiększ swoje zyski o ponad 100% rocznie! Poznaj skuteczną metodę inwestycji

Zostałeś zapisany do kursu! Gratuluję!