Jak wszyscy widzą od jakiegoś czasu mamy większe lub mniejsze wzrosty na giełdach bez większej korekty. Ruch od jakiegoś czasu traci momentum. Sytuacje wygląda podobnie niemalże na wszystkich głównych indeksach S&P500, FTSE100 i na DAXie. Indeksy amerykańskie dotarły praktycznie do z maja 2011 roku. Każdy trader czeka na ten moment z utęsknieniem przypominając sobie chwilę kiedy stan konta rośnie w niewyobrażalnym tempie. Do napędzenia tej maszynki brakuje tylko jednego – ogłoszenia przez Grecję bankructwa co staje się coraz bardziej prawdopodobnym scenariuszem.

dax początek korekty

Targety na wykresie są na ten moment czysto teoretyczne. Na pewno będę kontynuował ten temat wraz z rozwojem sytuacji. Teraz pora na S&P500 i FTSE100

Na pewno będzie jeszcze sporo okazji, żeby podpiąć się pod ten pociąg, który dopiero nabiera mocy. Oczywiście będzie to miało przełożenie na naszą giełdę i na kurs eurdolara, który pogłębi spadki.

Wszystkim życzę powodzenia.

Kacper Gawroński

Trading to jego pasja, inwestuje już od ponad 7 lat. Specjalizuje się w analizie Price Action. Prelegent na wielu konfrencjach branżowych m.in. Wall Street.

Śledź mnie:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

Newsletter
Zapisz się na darmowy Kurs Price Action!

×

DARMOWY KURS INWESTOWANIA METODĄ PRICE ACTION

Zwiększ swoje zyski o ponad 100% rocznie! Poznaj skuteczną metodę inwestycji

Zostałeś zapisany do kursu! Gratuluję!