Ostatnio trochę więcej dzieje się na rynku, dlatego też pojawia się więcej wpisów, a ja zawieram więcej transakcji. W miarę możliwości staram się je aktualizować na facebooku.

Blog jest dla mnie miejscem do zapisywania swoich transakcji przy jednoczesnym informowaniu inwestorów o potencjalnych możliwościach do zawarcia transakcji. Nie było tu nigdy nachalnego sprzedawania szkoleń, udowadniania wyższości itd. pomimo tego blog żyje! Wiem, że dla niektóych z Was jednak to za mało, dlatego za jakiś czas pojawi się coś specjalnego. Wracając do setupów:

Na AUDUSD widzimy, że wcześniejszy układ przekształcił się w korektę ABC i po outside barze, który wystąpił w obszarze korekcyjnym mamy dalej szanse na kontynuacje spadków.

 

AUDUSD ABC

 

USDPLN, przedstawia się całkiem ciekawie po wybiciu wcześniejszego podwójnego szczytu rynek mocno zwyżkuje dając szansę na kontynuacje w okolice 3,95 – wąski SL i próba dołączenia z mojej strony do trendu z wykresu H1 po dotarciu do pullbacku.USDPLN D1

Poza tym od dłuższego już czasu w moim portfelu short na EURUSD, GBPUSD oraz long na USDCAD.

Kacper Gawroński

Trading to jego pasja, inwestuje już od ponad 7 lat. Specjalizuje się w analizie Price Action. Prelegent na wielu konfrencjach branżowych m.in. Wall Street.

Śledź mnie:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube

Newsletter
Zapisz się na darmowy Kurs Price Action!

×